5 TIPS ABOUT کنتاکتور اشنایدر YOU CAN USE TODAY

5 Tips about کنتاکتور اشنایدر You Can Use Today

5 Tips about کنتاکتور اشنایدر You Can Use Today

Blog Article

این افزایش جریان می تواند باعث گرم شدن موتور و آسیب به دستگاه شود. به منظور تشخیص این افت ولتاژ با قرار دادن رله کنترل فاز می توان ولتاژ فازهای ورودی به موتور را چک نمود.

در کنتاکتورهای خازنی، کنتاکت های کمکی قبل از کنتاکت های اصلی بسته می شوند. شارژ اولیه خازن از طریق مقاومت ها صورت گرفته و جریان آن محدود می شود.

اعتبار و اعتماد مشتریان به این شرکت باعث شد که اشنایدر در سال ۲۰۱۵ در فهرست ۵۰ شرکت برتر اروپا قرار گیرد.

هولوگرام روی جعبه محصولات اشنایدر نشانه اصل بودن آن ها است و شامل گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد بود. محصولات اشنایدر اصل را می توانید از ثامن کنترل شرق تهیه کنید.

تصویر زیر مراحل نصب کنتاکتور خازنی روی ریل را نشان می دهد.

اما بدیهی است که شدت میدان در فاصله‌های نزدیک به سیم پیچ بیشتر است، به نحوی که حداکثر شدت میدان را در مرکز سیم پیچ شاهد هستیم.

کنتاکتورهای اشنایدر بسته به ولتاژ و جریان مورد نیاز مداری که کنترل می‌کنند، در اندازه‌ها و مدل های مختلفی تولید می‌شوند.

از مزایای این دستگاه توانایی کنترل بار تا ۶۵ آمپر می باشد. همچنین قیمت این دستگاه بسیار مناسب است، به طوری که تمام کارخانجات و مراکز صنعتی توانایی خرید آن را دارند. در بیشتر مواقع نیز در صورت خرید عمده می توانید، از تخفیف های بسیار زیاد استفاده کنید.

همانطور که گفته شد از کنتاکتورها برای کنترل قطع و وصل موتورهای الکتریکی استفاده می­شود.

هارمونیک ها: زمانی که ولتاژ یا جریان دچار اعوجاج می شود.

الکتریکی فرانسوی است. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، مهندسی برق، تجهیزات تولید،

آموزش عیب یابی کلید محافظ جان+علت پریدن محافظ جان آیا محافظ جان بدون ارت کار می کند؟ راهنمای نصب کنتاکتور سه فاز راهنمای نصب کنتاکتور تک فاز چگونه تحریم ها بر نمایندگی اشنایدر در ایران تاثیر گذاشت؟  مطالب پربازدید

محافظ جان اشنایدر علاوه بر حفاظت ??????? ????? افراد در مقابل تماس مستقیم و یا غیر مستقیم برق، با جلوگیری از نشتی جریان در حفاظت دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز موثر خواهند بود.

کنتاکتورهای خازنی با داشتن کنتاکت های کمکی و مقاومت های محدود کننده جریان، از شدت جریان هجومی می کاهند.

Report this page